Provedené instalace a nabídka produktů

Viadrus

Servis, montáž, opravy

Například kodenzační kotel K4 

Přednosti:

  • - účinnost 105 %
  • - značková řídící elektronika Honeywell
  • - jednoduchá obsluha
  • - široký rozsah modulace
  • - možnost připojení ekvitermního čidla
  • - nízkoenergetické čerpadlo s PWM řízením
  • - splňuje ekodesign
Vytápění Teras

Vhodné pro využití na zahrádkách restaurací, ale také výborné a vkusné vyhřívání pergol a teras rekreačních objektů a rodinných domů. Perfektní využití ve chladných měsících. 

 Od zavedení zákazu kouření v restauracích tento trend pokračuje a díky terrasSchawnku lze dosáhnout pocitu letní atmosféry po celý rok.

Vytápění skladů a dílen aeroSchwank

  • přímo-ohřívané plynové horkovzdušné jednotky  
  • Jejich použití je nanejvýš účinné v budovách s nízkými výškami, těsnými prostory a při vysokých požadavcích na výměnu vzduchu.

Vytápění hal

světlé zářiče

Inovační, úsporný, rychlý a tichý

Srdcem světlých zářičů je, panem Günterem Schwankem vynalezená, jedinečná keramická deska Schwank. Infračervená energie je produkována čistým spalováním směsi plynu a vzduchu v keramické destičce. Povrch keramické destičky se zahřeje přibližně na 950°C, sálá "světlo" a vyzařuje infračervené záření, které je reflektorem směrováno do pobytové části.

Vytápění hal

Inovativní a energeticky efektivní

Srdcem tmavých zářičů Schwank je inovační tichý hořák "Whisper Jet", který je výsledkem neustálého vývoje, práce a mnoholetých zkušeností.

Schwank nabízí své zářiče jako jednotlivá zařízení s přetlakovým hořákem. To umožňuje vytvářet velmi dlouhý laminární plamen, který zabezpečí optimální proudění v sálavých trubicích a zajistí tak rovnoměrný přesun tepla po celé délce zářiče. To má výrazný dopad na ekomomiku celého systému. Sálavá trubice se zahřívá až na 650° C a tím produkuje požadované sálavé teplo.
Elektroinstalace a regulace

Rozvody elektroinstalce domů bytů. Možno zprostředkovat zednické práce. Výstava bytevého jádra a drobné stavební úpravy včetně rozvodu elektro.

Drobná regulace kotlů a plyn. vytápění hal.

Detekce plynu 

Nově detekce plynu (metan, co) pro kotelny a menší haly od výrobce ASEKO. Levné roční kontroly.

Propan, metan, co a další

https://orders.aseko.com/cs/12-detekce-plynu